REZERVASYON
Lütfen telefonu yan çeviriniz.

Tesis Hakkında

Körfez Termal ’deki daireler 55 m² (3-5 kişilik), 75 m² (4-6 kişilik), 110 m² ve 120 m² (6-8 kişilik) olmak üzere 4 farklı tipten oluşmaktadır. Her daire içerisinde bir evde ihtiyaç duyulabilecek klima, buzdolabı, televizyon, çamaşır-bulaşık makinesi, mutfak gereçleri vb. tüm araç/gereçler kullanıma hazır halde yer alır. Ayrıca dairelerin banyolarında bir çok hastalığa iyi gelen şifalı termal su kullanma imkanı sunulmaktadır. Tesisin kuzey cephesinde bulunan daireler hariç diğer tüm daireler deniz manzarasına sahiptir.

Körfez Termal’in kurulduğu 25.000 m² parsel alanın yaklaşık 15.000 m²'si peyzaj alanı olarak ayrılmıştır. Peyzaj alanında; yeşil alanlar, yürüyüş yolları, yeme-içme kort alanları, süs havuzları, gölgelikli dinlenme alanları, çocuk oyun alanı, araç park alanları ve güvenlik noktaları yer alır. Tesis içerisinde toplam 7 adet asansör bulunur.

Geleneksel değerlerimizden taviz vermeden, ailenizle birlikte huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmeniz için tasarlanmış Körfez Termalde içerisinde; bay/bayan SPA merkezi, bay/bayan fitness merkezi, güzellik merkezi, mescit, toplantı salonu, çocuk kulübü, revir, yöresel ürünler satış merkezi, restoran, market ve kafeterya alanları bulunmaktadır.

Neden Körfez Termal

Körfez Termal Devremülk Tesisleri, havasındaki yüksek oksijen oranı bakımından Dünyanın sayılı bölgeleri arasında yer alan Kaz Dağları’nın Ege Denizi ve şifalı termal sular ile buluşma noktası olan Balıkesir’in Edremit İlçesi'ne bağlı Güre Beldesinde konumlanmıştır. Eşine çok az rastlanan bu özel konumu ile Körfez Termal, misafirlerine doğa turizmi, deniz turizmi ve şifalı termal suları ile sağlık turizmini aynı anda yapma ayrıcalığı sunmaktadır.

Ayrıca Tesis, hemen önünde yer alan sahil şeridi ve çevresindeki Kaz Dağları eteklerindeki eşsiz doğa yürüyüş parkurları ile misafirlerine günün her saatinde sahil ve doğa yürüyüşü yapma imkânı sağlamaktadır. Şifalı termal suyu, oksijen deposu havası, ulaşım kolaylığı ve kazandıran bir yatırım olması nedeniyle, Körfez Termal benzersiz bir yatırım ve tatil yapma imkânı sunmaktadır.